کشتی شوشتر
wrestlingshoushtar

 

http://www.cms.medu.ir/3673/3673Docs/news/IMG_1190.jpg

جهت مشاهده تصاویر بیشتر به ادامه مطلب بروید

 



ادامه مطلب...
ارسال توسط کورش شیرازی

برگزاری مسابقات کشتی آموزشگاه های شوشتر

با هماهنگی کانون کشتی آموزش و پرورش و هیئت کشتی شهرستان شوشتر یکدوره مسابقه کشتی در رده های مختلف سنی بین دانش آموزان مدارس شوشتر برگزار گردید.این مسابقات که طی مدت دو روز در روزهای پنجشنبه و جمعه 27 و 28 آذرماه در سالن شهید قصاب نژاد برگزار گردید با استقبال کم نظیر دانش آموزان و مدارس برخوردار شد به طوری که 130 کشتی گیر در چهار رده سنی خردسالان نونهالان نوجوانان و جوانان در اوزان مختلف وزن کشی نمودند . این مسابقات طبق قوانین فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید.

نتایج انفرادی و تیمی به شرح ذیل می باشد.

نتایج تیمی کشتی بین دانش آموزان مدارس شهرستان شوشتر

مقام

نام مدرسه

امتیاز

اول

شهید قدوسی

89

دوم

شهید بهشتی

84

سوم

سینا

62

چهارم

ابن سینا

44

پنجم

شکوه نیا

42

ششم

قیصر امین پور

36

کاشانی

36

هفتم

فردوسی

30

هشتم

قاضی نوراله

28

نهم

استاد شهریار

27

دهم

رسالت

27

مسئول کانون کشتی آموزشگاه های شوشتر و سرپرست مسابقات

کورش شیرازی 

 

نتایج نهایی اوزان مختلف مسابقات کشتی رده سنی خردسالان آموزشگاه های شوشتر   27 و 28 آذرماه 1393

اوزان

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم مشترک

25

فیصل صباحی

محمدمهدی منجزی

حمیدرضا علی پور

رضا نظری

13 آبان

رسالت

13 آبان

شهید کلاهدوز

30

رحیم نظری زاده

ابوالفضل حسین زاده

عرفان رضایی

ابوالفضل انصافی پور

شهید کلاهدوز

کاشانی

شهیدقدوسی

کاشانی

32

پارسا صالحی

مهدی کشاورز

رضا اسکندری

-

حضرت مهدی (عج)

شهید قدوسی

شقایق

-

35

یاسین بیداروند

مهدی شیروانی

نیما رضایی

-

شهید فهمیده

شهیدقدوسی

حضرت مهدی (عج)

-

38

شایان میربیگ

پوریا قنبری

رضا اکبری

حبیب محمد زاده

کاشانی

شاهد معراج

رسالت

شهید عابدی پور

42

آرین سبزی

مهدی قربانی

ابوالفضل زنگنه

محمد رشید

اسد آبادی

آیت ا... کاشانی

ابن سینا

ابن سینا

47

محمدرضا پژوهش

علی احمدی

-

-

شهیدقدوسی

امام جواد (ع)

-

-

53

کیانوش رضایی

علی غلامی

سینا فردین

رضا پورزنگنه

استاد شهریار

امام حسن عسکری (ع)

استاد شهریار

شهیدقدوسی

59

یزدان موسوی

امیرحسین کامیاب فر

ارسلان حیدری

امین محمد پوررشیدی

شهید منتظری

شهیدقدوسی

شقایق

شکوه نیا

66

سجاد متولی

دانیال مختاربند

پوریا درویش زاده

-

رسالت

شهیدقدوسی

شقایق نوین

-

73

رضا علیدادی

محمدامین شاهلوی

حسین باغبان پور

محمدامین جاوید

معلم

قیصر امین پور

عابدی

شهیدقدوسی

85

مهزیار قصاب

-

-

-

شهید قدوسی

-

-

-

 

نتایج نهایی اوزان مختلف مسابقات کشتی رده سنی نوجوانان آموزشگاه های شوشتر   27 و 28 آذرماه 1393

اوزان

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم مشترک

46

محمدمهدی زمانی

مهدی باصری

اسماعیل صباحی

-

شهید بهشتی

صنعت گران

صنعت گران

-

50

علی حکمتی فر

-

-

-

صنعت گران

-

-

-

54

محمدامین بیداروند

-

-

-

سینا

-

-

-

58

محمدامین خشنود

محمد شیرالی

امیر محمدی

-

شهید بهشتی

رجائی

سینا

-

63

مهدی علیجانی

دانیال رمضانی

مسعود صادقی

مصطفی درخشان

فردوسی

طلایه داران

سینا

شریعتی

69

محمدحسن ایزدیاری

محمد کایدانی

مجید منصورزاده

ابوالفضل فتح علی پور

شیخ جعفر

شهید بهشتی

کمال الملک

شهید بهشتی

76

محمد صدرا

-

-

-

شهید بهشتی

-

-

-

85

محمدرضا نهادی

امین جمال پور

-

-

حاج احمد افشار

شهید بهشتی

-

-

100

مصطفی ابول زاده

علی اسدی

-

-

سینا

شیخ جعفر

-

-

 

نتایج نهایی اوزان مختلف مسابقات کشتی رده سنی جوانان آموزشگاه های شوشتر   27 و 28 آذرماه 1393

اوزان

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم مشترک

55

محمد شیرالی

-

-

-

رجائی

-

-

-

60

دانیال آقایی

مسلم مشهدی

-

-

طلایه داران

سینا

-

-

74

محمد پناهی

ابوالفضل یتوندی نژاد

-

-

شهید بهشتی

سینا

-

-

84

شایان بهرامی

-

-

-

هنرستان ابوالفضل

-

-

-

96

هدایت رضایی

-

-

-

حکمت

-

-

-

120

محمدصادق پیکری

-

-

-

بوعلی

- -

-

 

نتایج نهایی اوزان مختلف مسابقات کشتی رده سنی نونهالان آموزشگاه های شوشتر   27 و 28 آذرماه 1393

اوزان

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم مشترک

32

مازیا پورطهان

-

-

-

آینده سازان

-

-

-

35

صادق باغبان

-

-

-

شاهد معراج

-

-

-

38

ابوالفضل شیرازی

حسین بیداروند

-

-

قیصر امین پور

شهید قدوسی

-

-

42

احمدرضا شوشتری

رضا رجاء اسکندری

میلاد احمدی

محمد صباحی

شیخ مفید

قاضی نوراله

قیصرامین پور

سینا

47

ابوالفضل میربیگ

رضا بلیوند

آرمان زیلایی

فرشاد باقری

ابن سینا

استاد شهریار

شهید شکوه نیا

بوعلی

53

داود طهماسبی

کامران حاتمی

بهروز کمیلی

سینا صباحی

فردوسی

قاضی نوراله

الهادی

سیدمحمد گلابی

59

پدرام صباحی

مهرشاد ملک محمدی

اشکان کلانتریان

مبین موسوی

فردوسی

مهد دانش

شهید شکوه نیا

ابن سینا

66

رضا راستین فر

-

-

-

قاضی نوراله

-

-

-

73

ابوالفضل آرپناهی

علیرضا مهران فر

احمدرضا منجزی

محمدرضا احمدی مطلق

شهید شکوه نیا

شیخ مفید

شهید شکوه نیا

شهید بهشتی

85

سجاد حبیب زاده

مصطفی نامداری

-

-

شهید بهشتی

قیصر امین پور

-

-

100

سیدامین سیادتان

مازیار عزیزی نژاد

علیرضا جمال پور

-

ابن سینا

مفتح

آینده سازان

-




ارسال توسط کورش شیرازی

پایان مسابقات کشتی چندجانبه یادواره مرحوم آرشام صباحی

  در پایان مسابقات چندجانبه کشتی یادواره مرحوم آرشام صباحی کشتی گیر قهرمان و بااخلاق شوشتر که روز جمعه 93/9/21 در سالن شهید قصاب نژاد شوشتر برگزار گردید تیم هییت کشتی شوشتر به مقام قهرمانی رسید و تیم های گتوند و اهواز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند. تیم هییت کشتی شهرستان دزفول نیز به عنوان تیم نمونه اخلاق معرفی شد.

برای شادی روح پهلوان و قهرمان نوجوان از دست رفته صلوات




ارسال توسط کورش شیرازی

فوق ستاره سنگین وزن خوزستان و گتوند باز هم بربام ایران نشست

امین میرزازاده به همراه تیم نوجوانان خوزستان قهرمان کشتی فرنگی ایران شد.

http://www.iawf.ir/images//Content/Contents/PicService/a75a9a2a-f301-45f6-8307-eab4b4928288/IMG_0297%20copy.JPG

http://www.iawf.ir/images//Content/Contents/PicService/a75a9a2a-f301-45f6-8307-eab4b4928288/IMG_0323%20copy.JPG

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ،در پایان رقابتهای کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور که در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد ، یک بار دیگر کشتی خوزستان افتخار آفرین شد و بر قله با ارزش قهرمانی کشور در حضور کلیه مدعیان قرار گرفت.
بنابراین گزارش در روز پایانی هر 5 نوجوانان ارزنده خوزستانی بر روی سکوهای سه گانه قهرمانی قرار گرفتند که در نهایت توانستند 14 امتیاز فاصله در روز اول مسابقات با تیم استان فارس را جبران نموده و برای 12 بار طی سیزده سال اخیر با کسب 75 امتیاز به مقام ارزشمند قهرمانی برسد .
بر همین اساس تیم استان فارس با 73 امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید و تهران الف هم  با 57 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
یادآور می شود تیم پتروشیمی اروند نماینده استان خوزستان در مجموع توانست 3 نشان طلا ، یک نقره و 3 برنز به شرح ذیل کسب نماید .
ضمن اینکه در پایان مسابقات فرزاد ایمانعلی زاده مربی جوان و با آتیه استان خوزستان بعنوان مربی نمونه این دوره از مسابقات انتخاب شد.

امین میرزازاده نوجوان آینده دار شهرستان گتوند استان و کشور در شهریور ماه گذشته نیز توانسته بود عنوان پهلوان سنگین وزن نوجوانان ایران را از آن خود کند.


42 کیلوگرم: پویا دادمرز ( مدال طلا از ایذه).
54 کیلوگرم :رضا کبیری (مدال طلا از اندیمشک).
100 کیلوگرم: امین میرزازاده (مدال طلا از گتوند).
46 کیلوگرم : مهدی محسن نژاد (مدال نقره از بهبهان).
50 کیلوگرم : بهنام عبدولی (مدال برنز از اندیمشک).
63 کیلوگرم: محمد سگوند(نشان برنز از اندیمشک).
76 کیلوگرم: اشکان امیدیان(مدال برنز از شوش).
58 کیلوگرم:فردین عبدولی (مقام پنجم از اندیمشک).
85 کیلوگرم: محمد اعتمادی فر (مقام پنجم از اندیمشک).




ارسال توسط کورش شیرازی

با اعلام هیئت کشتی خوزستان :
برنامه رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی عمومی خوزستان در شش رده سنی اعلام شد.
تمامی تاریخ های تعیین شده با توجه به زمان محدود تا برگزاری رقابتهای کشوری در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، از سوی کمیته اجرایی هیئت کشتی خوزستان برنامه رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی عمومی انتخابی استان در 6 رده سنی به شرح ذییل اعلام گردید .
یادآور می شود تمام تاریخ های تعیین شده با توجه به زمان محدود تا برگزاری رقابتهای کشوری در نظر گرفته وهمچنین زمان مناسب جهت ریکاوری کشتی گیران انتخاب شده بمنظور حضوری قوی و منسجم در پیکارهای عمومی قهرمانی کشور انتخاب گردیده است.


1-کشتی آزاد جوانان عمومی خوزستان روزهای یکشنبه و دوشنبه 7 و 8 دی ماه در اهواز .


2-کشتی فرنگی بزرگسالان عمومی خوزستان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 10 و 11 دی ماه در اهواز .


3-کشتی آزاد نوجوانان عمومی خوزستان روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12  دی ماه در اهواز .


4-کشتی فرنگی جوانان عمومی خوزستان روزهای یکشنبه و دوشنبه 14 و 15 دی ماه در اهواز .


5-کشتی آزاد عمومی بزرگسالان عمومی خوزستان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 17 و 18 دی ماه در اهواز .


6-کشتی فرنگی نوجوانان عمومی خوزستان روزهای پنجشنبه و جمعه 18 و 19 دی ماه اهواز .




ارسال توسط کورش شیرازی

برگزاری مسابقات دانش آموزی در دهه فجر

پس از برگزاری جلسه با مسئولین فدراسیون ورزش دانش آموزی

مصوبات جلسه اعلام شد
برگزاری مسابقات قهرمانی دانش آموزان کشور
 
مصوبات این جلسه به شرح زیر است:


1- در بحث آموزش توافق گردید که با تشکیل کارگاه های آموزشی کوتاه مدت برای معلمین ورزش رشته کشتی زیر نظر فدراسیون کشتی و با همکاری انجمن کشتی فدراسیون ورزش دانش آموزی از مربیان واجد صلاحیت استان های سراسر کشور دعوت به عمل آمده و پیرامون نحوه آموزش کشتی گیران آموزش های لازم ارائه گردد.

2- مسابقات قهرمانی کشور دانش آموزان در دو رده ی سنی و به مناسبت دهه مبارک فجر با همکاری کامل فدراسیون کشتی و فدراسیون ورزش دانش آموزی در یکی از استان های لرستان و یا تهران برگزار گردد.

3- به منظور استعدادیابی و شناسایی نفرات برتر و دارای ویژگی های خاص، کمیته ای تحت عنوان "کمیته استعدادیابی" با عضویت نفرایت از انجمن کشتی و فدراسیون تشکیل و نسبت به شناسایی و معرفی استعدادهای برتر اقدامات لازم معمول گردد.

4- در سایر محورهای مطرح شده مانند اعزام تیم های دانش آموزی به مسابقات جهانی مربوطه و برگزاری مسابقات کشتی دانش آموزی کشتی در سطح قاره ای نیز مذاکراتی انجام شد که مقرر گردید در جلاست مشترک آینده بررسی های بیشتری صورت گیرد.



ارسال توسط کورش شیرازی

برگزاری کارگاه فنی مشترک تیم های ملی کشتی در خوزستان

از روز 24 آذرماه و در راستای توسعه کشتی در سراسر کشور/

اولین کارگاه فنی مشترک تیم های ملی در ماهشهر برگزار می شود
 

اولین کارگاه فنی مشترک تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگي بزرگسالان و جوانان در ماهشهر استان خوزستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که روزهاي 24 تا 28 آذرماه برگزار می شود به شرح زیر است:

پیش از این قرار بود که این کارگاه روز 23 آذرماه آغاز شود که به دلیل هرچه بهتر برگزار شدن آن روز 24 آذرماه برگزار خواهد شد.


کارگاه  مشترک کشتی فرنگی:

50 کیلوگرم: سعید تختایی (خوزستان) سلمان سرلک (اصفهان) علی اکبر سروری (خراسان جنوبی)
55 کیلوگرم: محمد نجاتی (مرکزی) امین قلاوند (خوزستان) حافظ اژدری (مازندران) محمد قدمی (کرمانشاه)
59 کیلوگرم: میلاد تیموری (لرستان) مهدی علمی (خراسان شمالی) سجاد عبادی (تهران) مهدی نوروزی (چهار محال و بختیاری) پژمان پیرمحمدزاده (اردبیل)
66 کیلوگرم: محمد رشنویی (ایلام) پیمان رضایی (خوزستان) مهدی خدابخش (همدان) محمود حبیبی (توابع تهران)
71 کیلوگرم: مهران شیخ فخرالدینی (کرمان) رضا جهانگیری (گلستان)
75 کیلوگرم: سجاد فرج پور (مازندران) مهرداد بهرامی (توابع تهران) حسین دامن افشان (خراسان رضوی) پیمان سلمانی (توابع تهران)
80 کیلوگرم: فرید رضایی (کردستان) مجتبی عبادی (البرز)
85 کیلوگرم: امیر کرمی (ایلام) محمدعلی حیدری (قم) حسن آبپخش (بوشهر) علی هاشمی (لرستان) مهرداد امان زاده (خراسان شمالی) محمد شکوهی (همدان) ابوالفضل آقاپور (قم)
98 کیلوگرم: امیر افتخاری (البرز) امیررضا حیرتی وند (آذربایجان شرقق) سهراب فروزنده (چهارمحال و بختیاری) مهدی نکویی (کرمان) سجاد رسولی (گیلان)
130 کیلوگرم: آرش عرب (مازندران) علی ده باشی (قزوین) فرزام مسلمی (گیلان) محمدحسین رحیم زاده (تهران) محمد میهن پرست (کهکیولیه و بویراحمد)
سرمربی: مجید جهاندیده
مربیان: حسن حسین زاده (مازندران) حمید باوفا (خراسان رضوی) سیامک قیطاسی (خوزستان) مسلم نادری (خراسان رضوی) قاسم عسگری (تهران)
هیأت های محترم استان های کردستان، لرستان، اصفهان، گیلان، کرمان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد، مرکزی و ایلام هرکدام یک مربی معرفی نمایند.

پزشک: معرفی کمیته پزشکی
سرپرست مهدی قسمتی آذرشربیانی


کارگاه مشترک کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: مصطفی دامادی (مازندران) محمد نامجومطلق (گیلان) علیرضا گودرزی – یونس امامی- عرفان آیینی (تهران) افشین رحمانی (مازندران)
61 کیلوگرم: دانیال حجتی (گلستان) بهزاد بهروزی راد- کاوه رحمت آبادی (کرمانشاه) محمد متقی نیا (خراسان رضوی)
65 کیلوگرم: نیما اشقاقی (مازندران) جمال عبادی (خوزستان) امیر اکبرزاده (مازندران)
70 کیلوگرم: امیان رحمانی زاده (مازندران) عباس یزدانی (همدان) احمد بذری (مازندران)
74 کیلوگرم: امیر دهری (اردبیل) حمیدرضا دهدار (خراسان رضوی) علیرضا رضوانی (گیلان)
86 کیلوگرم: دانیال شریعتی (همدان) ارشک محبی (کرمانشاه)
97 کیلوگرم: سید محسن ابراهیمی- محسین سیر (مازندران)
125 کیلوگرم: سید ایمان حسینی (مازندران) صابر کولیوند (البرز) یداله محبی (کرمانشاه)

مربیان: محمد طلایی، رضا لایق، علی اکبر دودانگه، امیر توکلیان ماشاء اله حسینی، مسعود مصطفی جوکار، علی اصغر بذری، مهدی برائتی، یک مربی به معرفی استان های مازندران، تهران و کرمانشاه
پزشک: معرفی کمیته پزشکی
سرپرست: علی بیات



ارسال توسط کورش شیرازی

جام مرحوم آرشام صباحی

برگزاری مسابقات شش جانبه مرحوم آرشام صباحی به میزبانی شوشتر

یک دوره مسابقه کشتی شش جانبه جام مرحوم آرشام صباحی در روز جمعه 23 آذرماه در سالن شهید قصاب نژاد برگزار خواهد شد. این مسابقات در سه رده سنی خردسالان نونهالان و نوجوانان در 15 وزن برگزار خواهد شد.

در این مسابقات تیم هایی از شهرستان های بندرامام - مسجدسلیمان - اهواز - دزفول - گتوند و شوشتر به صورت تیم به تیم با هم به رقابت خواهند پرداخت .

اوزان مسابقات به این شرح است :

اوزان خردسالان : 30-32-38-53-85 کیلوگرم

اوزان نونهالان :32-38-47-53-59 کیلوگرم

اوزان نوجوانان : 50-58-63-85-100 کیلوگرم

وزن کشی مسابقات در صبح روز جمعه 9 الی 10 صبح در سالن شهید قصاب نژاد و شروع مسابقات ساعت 2 بعد از ظهر خواهد بود.




ارسال توسط کورش شیرازی

نخستین دوره لیگ جهانی کشتی فرنگی – آبادان

تیم های اول تا دهم مشخص شدند
نخستین دوره لیگ جهانی کشتی فرنگی – آبادان گزارش تصویری-74

تیم های اول تا دهم نخستین دوره لیگ جهانی کشتی فرنگی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، نخستین دوره لیگ جهانی کشتی فرنگی روزهای 13 و 14 آذرماه در سالن کوثر شهر آبادان استان خوزستان برگزار شد.


رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

1- مرکز جراحی پاستور اندیمشک
2- سامورگاشف روسیه
3- استانبول بیوک شهیر ترکیه
4- اتحادیه کشتی چین
5- منطقه آزاد اروند آبادان
6- شهدای هفتم تیر تهران
7- آرکوپه بلاروس
8- صبای قم
9- سروپلادو کوبا
10- فرنچ ماروش مجارستان



ارسال توسط کورش شیرازی

هرکدام از حرکات را ۱۰ تا ۲۰ بار انجام دهید، دقت کنید موقع انجام تمرینات نفس خود را حبس نکنید، هر حرکتی که درد را افزایش می دهد انجام ندهید.

 

لطفا به ادامه مطلب بروید



ادامه مطلب...
تاریخ: پنج شنبه 13 آذر 1393برچسب:کمر,کمردرد,درمان کمردرد,کشتی,کشتی شوشتر,
ارسال توسط کورش شیرازی
آخرین مطالب

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 195
بازدید دیروز : 368
بازدید هفته : 1050
بازدید ماه : 12719
بازدید کل : 846587
تعداد مطالب : 537
تعداد نظرات : 71
تعداد آنلاین : 1


<-PollName->

<-PollItems->


Up Page