کشتی شوشتر
wrestlingshoushtar

کشتی آزاد بین المللی نونهالان روز جهانی کودک
شایان میربیگ و عباس بشیری به عضویت تیم ملی درآمدند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، دو کشتی گیر خوزستانی به عضویت تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشورمان در رقابتهای بین المللی روز کودک درآمدند .
بر این اساس شایان میربیگ از شوشتر نونهال ارزنده ی کشتی آزاد شوشتر و خوزستان در وزن 47 کیلوگرم و عباس بشیری از گتوند در وزن 85 کیلوگرم توانستند با شرکت در اردوهای تیم های ملی و همچنین کسب عناوین اول تا سوم در مسابقات قهرمانی کشور مجوز حضور در این مسابقات را که طی روزهای 27 لغایت 29 آبان ماه برگزار خواهد شد ، کسب نمودند .




ارسال توسط کورش شیرازی

پایان کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان((یادواره عاشورائیان فجرآفرین))/اهواز:
تیم هیئت کشتی دزفول (الف) با شایستگی به مقام قهرمانی رسید .
تیم های شهرداری بندرامام خمینی ره (الف) و هیئت کشتی امیدیه (الف) عناوین دوم و سوم تیمی را بده دست آوردند.


به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، دقایقی پیش رقابتهای کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی باشگاههای خوزستان ((یادواره عاشورائیان فجرآفرین)) با قهرمانی تیم هیئت کشتی دزفول (الف) به پایان رسید و پس از آن نیز تیمهای شهرداری بندرامام ره (الف) و هیئت کشتی امیدیه (الف) به ترتیب عنوان های دوم و سوم را به دست آوردند .
بنابراین گزارش این مسابقات از صبح روز 6 آبان ماه با حضور 149 کشتی گیر از 14 شهرستان در محل خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار گردیده بود که نتایج نهایی انفرادی و تیمی ذیل حاصل شد.
رده بندی انفرادی :
42 کیلوگرم:
1-مصیب پیشتاز(باغملک الف)2-علیرضا کایدخورده (دزفول الف)3-دانش عیوضی (باغملک ب)مهدی بنی سعید (آبادان الف).
46 کیلوگرم:
1-مجید محمدی(دزفول الف)2-مصطفی داودی(شوشتر)3-علیرضا خزلی(امیدیه ب)محمدحسین رضایی (بندرامام الف).
50 کیلوگرم:
1-مجتبی حسینوند(دزفول الف)2-بهمن پرور(بندرامام ره)3-محمدمهدی زمانی(شوشتر ب)مجتبی آقایی(ماهشهر).
54 کیلوگرم:
1-رضا حاجیوند(دزفول الف)2-امیرحسین قنواتیان(بندرامام ره)3-سپهر مقصودی(آبادان)رضا پیشکول (دزفول ب).
58 کیلوگرم:
1-محمد پاپی(دزفول)2-امین غبیشی(امیدیه الف)3-احمد پاپی(بندرامام ره)آرمین سلیمانی(مسجدسلیمان ب).
63 کیلوگرم:
1-حبیب خالدی(خرمشهر الف)2-محمدحسن ایزدیاری (شوشتر الف)3-شهریار فیلی (اهواز الف)ابوالفضل رضایی(دزفول الف).
69 کیلوگرم:
1-ابوالفضل حسینی(گتوند)2-مسلم رفیعی (امیدیه الف)3-پژمان عنایت(بهبهان)محمدامین امیدی (اهواز الف)
76 کیلوگرم:
1-دانیال شجاعی(بندرامام الف)2-مجتبی محمدی(اهواز ب)3-میثم اسدی(آبادان)علیرضا شکریان (خرمشهر ب).
85 کیلوگرم:
1-محمد ممبینی(باغملک الف)2-محمدعلی سودانیان نژاد(آبادان الف)3-علی فتحعلی نیا(آبادان ب)محمدرضا نهادی(شوشتر الف).
100 کیلوگرم:
1-یوسف نوروزی(باغملک الف)2-علی صیاحی زاده(اهواز ب)3-علیرضا شفق پور(خرمشهر الف)محمدصادق پایدار(بندرامام الف).
رده بندی تیمی :
1-هیئت کشتی دزفول (الف)61 امتیاز مقام اول .
2-شهرداری بندرامام ره (الف) 52 امتیاز مقام دوم .
3-هیئت کشتی امیدیه (الف) 47 امتیاز مقام سوم .
4-شهرداری شوشتر(الف) 43 امتیاز مقام چهارم .
5-هیئت کشتی باغملک (الف) 42 امتیاز مقام پنجم .
6-هیئت کشتی اهواز (الف) 37 امتیاز مقام ششم .
در پایان نیز برابر جدول مسابقات محمد پاپی از دزفول بعنوان فنی ترین معرفی شد . و همچنین از سوی کمیته اجرایی مسابقات آرش بیگدلی از امیدیه بعنوان داور نمونه و تیم اخلاق نیز شهرداری شوشتر انتخاب شدند.




ارسال توسط کورش شیرازی
آخرین مطالب

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 84
بازدید دیروز : 516
بازدید هفته : 2780
بازدید ماه : 7188
بازدید کل : 903917
تعداد مطالب : 541
تعداد نظرات : 74
تعداد آنلاین : 1


<-PollName->

<-PollItems->


Up Page