کشتی شوشتر
wrestlingshoushtar

 

مسابقات کشتی پهلوانی بسیج/دزفول "سرویس عکس





تاریخ: یک شنبه 27 آبان 1391برچسب:عکس,عکس کشتی,عکس کشتی بسیج,عکس علی بوستانی,
ارسال توسط کورش شیرازی

مسابقات کشتی پهلوانی بسیج نوجوانان و جوانان خوزستان به مناسبت آزاد سازی سوسنگرد دیروز جمعه 91/8/26 در شهرستان دزفول برگزار شد.

این مسابقات با حضور شش تیم از شهرهای مختلف استان و دو تیم از میزبان در استادیوم شهید مجدیان دزفول برگزار شد که در پایان تیم کشتی بسیج دزفول به مقام اول رسید.تیم های کشتی بسیج شوشتر و اندیمشک نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.

این مسابقات از نظر کیفی در سطح بسیار خوبی برگزار گردید از جمله حضور مجتبی مرادی کشتی گیر120کیلوگرم تیم ملی که شور و حال خاصی در سالن ایجاد کرده بود.

اسامی نفرات اول تا سوم مسابقات به شرح ذیل می باشد:

رده سنی نوجوانان

55 کیلوگرم :حمیدقمیشی(دزفول)مقام اول" احمدسجادی نیا(اندیمشک)مقام دوم"

دانیال آقایی(شوشتر)مقام سوم

62کیلوگرم :علی بوستانی(شوشتر)مقام اول" احمدحسینوند(دزفول)مقام دوم"

میلادمطهری نژاد(اندیمشک)مقام سوم

70 کیلوگرم:مسعودحسینی(شوشتر)مقام اول"امین سجادی(اندیمشک)مقام دوم"

همایون کرم پور(شوشتر)مقام سوم

80کیلوگرم:رضاسگوند(اندیمشک)مقام اول "سیناقلمبران (شوش)مقام دوم"

هدایت رضایی(شوشتر)مقام سوم

100کیلوگرم:حسین بیرانوند(اندیمشک)مقام اول"محمدرضاسبحانی(دزفول)مقام دوم"

محمدرحیمی دوست(شوشتر) مقام سوم

رده سنی جوانان

60کیلوگرم: محمدعشیری(دزفول)مقام اول"سعیدراشدی(دزفول)مقام دوم"

سامان یعقوب وند(اندیمشک)مقام سوم

70کیلوگرم : مرتضی حاجی زاده(شوشتر)مقام اول"احمدسجادی نیا(اندیمشک)مقام دوم"

اسماعیل عزیزی(شوشتر) مقام سوم

80کیلوگرم : فریبرز رستمی نژاد(دزفول)مقام اول"محمدخواجوی(الوار گرمسیر)مقام دوم" سیدمحمدبادیان(شوشتر) مقام سوم

90کیلوگرم : باقرشم آقا(دزفول)مقام اول"سعیداختیار(شوش)مقام دوم"

یونس ابراهیمی فر(شوشتر)مقام سوم

110کیلوگرم : مجتبی مرادی(دزفول)مقام اول"ابراهیم امیر عیوض(اندیمشک)مقام دوم"

آرمین بهرامی(شوشتر)مقام سوم

زیباترین کشتی مسابقات در فینال وزن 62 کیلوگرم بین علی بوستانی از شوشتر و احمد حسینوند از دزفول برگزار گردیدکه در پایان کشتی به سود علی بوستانی به پایان رسید.

در پایان به تیم های برتر و نفرات اول تا سوم حکم پهلوانی اعطا شد.




ارسال توسط کورش شیرازی

با دعوت از مربیان برتر و کشتی گیران برگزیده مسابقات عمومی/

اولین کارگاه فنی تیم ملی کشتی آزاد از 15 آذرماه آغاز می شود
دعوت از 67 آزادکار و 16 مربی سازنده

اولین کارگاه فنی ماهیانه تیم های ملی کشتی آزاد با دعوت از مربیان برتر و کشتی گیران برگزیده اولین دوره مسابقات عمومی از روز 15 آذرماه در محل خانه کشتی تهران آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مربیان و کشتی گیران دعوت شده به این کارگاه آموزشی که بر مبنای نظر اعضای کمیته فنی مسابقات عمومی کشتی آزاد انتخاب شده اند، باید در قالب زمانبدی تعیین شده  تا ظهر اولین روز اعلام شده در محل خانه کشتی تهران حضور داشته باشند.

این کارگاههای فنی بصورت ماهیانه بر اساس مسائل آموزشی و ارزیابی زیر نظر کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد، مربیان سازنده و مربیان برگزیده رقابتهای عمومی برگزار می شود.



ادامه مطلب...
ارسال توسط کورش شیرازی

شریف شریف کشتی گیر آزادکار وزن 84 کیلوگرم تیم آذربایجان بعنوان بهترین کشتی گیر سال 2012 انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، همزمان با کلاس بین المللی مربیگری فیلا که از روز پنجشنبه هفته گذشته(25 آبان ماه) در شهر صوفیه بلغارستان آغاز شده است، جایزه بهترین کشتی گیر سال 2012 میلادی به شریف شریف آذربایجانی اهداء شد.

این کشتی گیر داغستانی الاصل که در مرحله نیمه نهایی رقابتهای المپیک 2012 میلادی با خوش شانسی از سد احسان لشگری نماینده کشورمان گذشت، در صوفیه بلغارستان جایزه خود را از رافائل مارتینتی رئیس فیلا دریافت کرد.

همچنین در این مراسم جایزه بهترین مربی کشتی آزاد در سال 2012 میلادی به  فردوسی آمادوف مربی اختصاصی این کشتی گیر و مربی تیم کشتی آذربایجان اهداء شد.




تاریخ: شنبه 27 آبان 1391برچسب:بهترین کشتی گیر جهان,,
ارسال توسط کورش شیرازی

کلاس داوری درجه 3 (استاژ) / اهواز:
با اعلام موافقت کمیته داوران فدراسیون کشتی ، شرایط شرکت در کلاس اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، با اعلام موافقت کمیته داوران فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ، کلاس استاژ داوری (درجه 3) در آذر ماه و به میزبانی کلان شهر اهواز با شرایط ذیل برگزار خواهدشد .

براین اساس نیز هیئت کشتی خوزستان با ارسال نمابری خواستار ثبت نام داوطلبان از طریق ادارات ورزش و جوانان یا هیئت های کشتی شهرستانها بصورت مکتوب شده تا سریعاٌ اقدامات لازم را جهت تشکیل کلاس فوق بعمل آورد.

 

1-حداقل سن 20 و حداکثر 30 سال .

 
 

2-حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم  .

 

3-آشنایی به زبان انگلیسی .

 

4-داشتن حداقل حکم قهرمانی استان .

5-تناسب اندام مناسب داوری .

6-حداقل شرکت کننده 20 نفر .

7-زمان تشکیل کلاس 4 روز میباشد.




ارسال توسط کورش شیرازی

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، اولين دوره رقابت‌هاي عمومي كشتي آزاد طي روزهاي 11، 12، 13، 18، 19 و 20 آبان ماه با حضور 2036 كشتي‌گير در 8 وزن و انجام 2099 مبارزه در سالن شهداي هفتم تير  برگزار شد.


-اسامي نفرات اول تا دهم اوزان هشتگانه به شرح زير است:

 

50 كيلوگرم:
1- رضا اطري (مازندران)
2- مصطفي يعقوبي (مازندران)
3- غلامرضا انتظاري (خراسان رضوي)
4- عليرضا فكور ساده (تهران)
5- صابر حمزه‌پور (مازندران)
6- شهاب دهقان (تهران)
7- فريد والي‌وند (البرز)
8- عظيم منوچهري (مازندران)
9- نادر حاج آقا نيا (مازندران)
10- مهرداد عبدي (تهران)

 

55 كيلوگرم:
1- عارف محمدزاده (مازندران)
2- خليل اقرلو (اصفهان)
3- مسلم نادري خادم (خراسان رضوي)
4- علي حاج آقا نيا (مازندران)
5- محسن ملكي (تهران)
6- اميد جلالي بهار (البرز)
7- محمدرضا آخوند نسب (تهران)
8- وحيد جمالي (تهران)
9- حسين نوري‌زاده (ايلام)
10- حسين عابديني (تهران)

 

60 كيلوگرم:
1- مسعود محمودي (تهران)
2- هاشم مختاري (خراسان رضوي)
3- سيد محمد حسيني (مازندران)
4- فرزاد كوليوند (كرمانشاه)
5- لطيف مؤمني (مازندران)
6- حسن يزداني (مازندران)
7- جواد بزرگ‌پور (مازندران)
8- هادي فرج‌زاده (مازندران)
9- اكبر آهوخوش (لرستان)
10- تقي داداشي (مازندران)

 

66 كيلوگرم:
1- ميثم حيدري (زنجان)
2- مرتضي گودرزي (مازندران)
3- محسن آقاجاني (تهران)
4- علي اكيتچي (مازندران)
5- علي اصغر جبلي (گلستان)
6- سيد جعفري موسوي (مازندران)
7- مصطفي اصلاني (البرز)
8- غلامرضا عبداله‌پور (مازندران)
9- محمدجواد شيرازي (تهران)
10- سيد مهرشاد اكبري (مازندران)

 
74 كيلوگرم:
1- رضا افضلي (كرمانشاه)
2- حامد رضايي (البرز)
3- سعيد صالحي (تهران)
4- مصطفي يوسفي (تهران)
5- كيوان سيفعلي (كرمانشاه)
6- جليل كريمي (همدان)
7- سيد جواد حسيني (البرز)
8- آرام رحيمي (كردستان)
9- علي اصغر مرادي (تهران)
10- حامد پورپاشا (خراسان رضوي)

 

84 كيلوگرم:
1- رضا بيات (خراسان رضوي)
2- يوسف پناهنده (تهران)
3- عليرضا اميدي (تهران)
4- مهدي منصوري (كيش)
5- اكبر سبحاني (اردبيل)
6- محمدحسين محمديان (مازندران)
7- مسعود نصيري (مازندران)
8- وحيد شاه‌محمدي (همدان)
9- جواد صفايي (اصفهان)
19- حميد فتحي (كردستان)

 

96 كيلوگرم:
1- سعيد زريني (تهران)
2- احسان زنديه (تهران)
3- رسول پيرمحمدي (البرز)
4- رضا كشاورز (همدان)
5- وحيد عظيمي (كرمانشاه)
6- مجيد عليزاده (اردبيل)
7- مجيد رحيمي (تهران)
8- عليرضا قنبري (البرز)
9- بهروز بيدار (تهران)
10- صابر امامقلي‌پور (مازندران)

 

120 كيلوگرم:
1- سعيد ابراهيمي (همدان)
2- مجيد بهلولي (لرستان)
3- ميثم گودرزي (تهران)
4- مهرشاد محمدي (مازندران)
5- هومن شيدا (خراسان رضوي)
6- يزدان حق‌شناس (همدان)
7- محمدجواد شاهدوست (مازندران)
8- احمد كريمي (تهران)
9- سيد مصطفي مظلومي (مازندران)
10- بهنام اكبريان (تهران)




تاریخ: دو شنبه 22 آبان 1391برچسب:,
ارسال توسط کورش شیرازی

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، بخشنامه برگزاری رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی لیگ نوجوانان باشگاههای خوزستان به شرح ذیل اعلام شد .

1-مسابقات مرحله رفت کشتی فرنگی نوجوانان طی روزهای 17 و 18 آبان ماه در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار خواهد شد . ضمناٌ مرحله برگشت مسابقات متعاقباٌ اعلام خواهد شد .

2-مسابقات مرحله رفت کشتی آزاد نوجوانان در روزهای 18 و 19 آبان ماه و به میزبانی خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار می گردد . ضمناٌ مرحله برگشت مسابقات متعاقباٌ اعلام خواهد شد.

3-کشتی گیران متولد 11 دی ماه 74 لغایت 10 دی ماه 76 میتوانند در این مسابقات شرکت نمایند . ضمن اینکه متولدین 11 دیماه 76 لغایت 10 دی ماه 77 با ارائه گواهی پزشکی و رضایتنامه محضری ولی حق حضور در رقابتها را دارند .

4-رقابتها در اوزان39 تا 42 - 46 - 50 - 54 - 58 - 63 - 69 - 76 - 85 و 100 کیلو و با (دو) کیلوگرم ارفاق در هر وزن برگزار خواهد شد .

5-وزن کشی مرحله رفت کشتی فرنگی از ساعت 18 الی 19 روز چهارشنبه 17 آبان ماه انجام و مسابقات آنان از صبح روز بعد برگزار خواهد شد .

6-وزن کشی مرحله رفت کشتی آزاد از ساعت 18 الی 19 روز پنجشنبه 18 آبان ماه انجام و مسابقات آنان از صبح روز بعد برگزار خواهد شد .

 

7-مدارک شامل شناسنامه عکسدار غیر مخدوش - گواهی تحصیلی عکسدار جدید برای کشتی گیران زیر 15 سال.- کارت بیمه ورزشی معتبر ، معرفینامه کتبی و غیر دست نویس اداره ورزش و جوانان شهرستان خواهد بود .




ارسال توسط کورش شیرازی

اولين دوره رقابت‌هاي عمومي كشتي آزاد در حالي برگزار شد كه در اين مسابقات كشتي‌گيران جوان زيادي توانمندي‌هاي بالاي خود را نشان دادند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون كشتي، اوج مبارزات روز دوم اين مسابقات رقابت ديدني لطيف مؤمني از مازندران با فرزاد كوليوند از كرمانشاه در وزن 60 کیلوگرم بود كه دو كشتي‌گير جوان در سه تايم مبارزه بسيار دلاورانه‌اي را به نمايش گذاشتند.

اين مبارزه به حدي ديدني و دلاورانه بود كه تمامي حاضران را به تشويق دو كشتي‌گير واداشت و در نهايت كوليوند كه سابقه حضور در اردوهاي تيم‌هاي ملي نوجوانان را داشت توانست به برتري دست يابد.

در مدت دو روز برگزاري اين رقابت‌ها كشتي‌گيراني نظير اميد جلالي‌بهار، تقي داداشي، مهران بابايي، علي اصغر جبلي، عليرضا حاتمي و مهران شيخي نتوانستند در جمع 4 كشتي‌گير برتر قرار گيرند و استعدادهاي بالقوه و جواني مانند اطري، يعقوبي، انتظاري، محمودي، حيدري، كوليوند و چند چهره ديگر توانمندي‌هاي خود را نشان دادند.

همچنین در حاشیه برگزاری روز پایانی این رقابتها به همت کمیته فرهنگی فدراسیون کشتی مراسم جشن عيد غدیر در محل سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.




تاریخ: یک شنبه 14 آبان 1391برچسب:کشتی,کشتی آزاد,کشتی آزادعمومی تهران,,
ارسال توسط کورش شیرازی

http://www.iawf.ir/images//Content/Contents/PicService/ef0ba376-4b11-452c-9961-b82974271460/IMG_4589.jpg

اولین دوره مسابقات عمومی کشتی آزاد که در سالن شهدای هفت تیر تهران در حال برگزاری می باشد از روز پنجشنبه 11 آبان ماه در وزن های 50 و 55 کیلوگرم و روز جمعه 12 آبان ماه 60و 66 کیلوگرم آغاز شد. سجاد نعمتی کشتی گیر شایسته خوزستانی در دور اول و دوم به ترتیب کشتی گیرانی از تهران و کرمانشاه را شکست داد اما در دور سوم به دیگر کشتی گیر قدرتمند کرمانشاهی فرزاد کولیوند باخت و در عین شایستگی از دور مسابقات کنار رفت. یادآور می شود کولیوند سابقه درخشان قهرمانی کشور و تیم ملی را در پرونده خود دارد. در وزن60 کیلوگرم که آقای نعمتی کشتی می گرفت 321کشتی گیر حضور داشتند .




تاریخ: یک شنبه 14 آبان 1391برچسب:سجادنعمتی,کشتی, کشتی آزاد,کشتی شوشتر,
ارسال توسط کورش شیرازی

پهلوان سجاد نعمتی باز هم برای کشتی خوزستان و شوشتر افتخار آفرید .

به گزارش كميته روابط عمومي دهمين المپياد ورزشي، مسابقات كشتي دهمين المپياد ورزشي دانشجويان علوم پزشكي سراسر كشور طي دو روز متوالي در تاريخهاي 27 و 28 مهر 1391 برگزار شد .
گفتني است نفرات برتر در اوزان مختلف به شرح زير است:
وزن 55 كيلو گرم:
مقام اول :  رسول نصيري (دانشگاه علوم پزشكي اهواز)
مقام دوم: سعيد امجديان (دانشگاه علوم پزشكي تهران)
مقام سوم مشترك: مرتضي رحيم نژاد(دانشگاه علوم پزشكي بابل) و علي وحدتيان (دانشگاه علوم پزشكي مشهد)
مقام پنجم مشترك: حميد اردشيري (دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي) و رضا پوربهشت (دانشگاه علوم پزشكي جهرم)
وزن60 كيلو گرم :
مقام اول: علي صادق زاده(دانشگاه علوم پزشكي زاهدان )
مقام دوم: محمد رضا كوه پيما (دانشگاه علوم پزشكي شيراز)
مقام سوم مشترك:  مجتبي لطيفي (دانشگاه علوم پزشكي اراك) و سجاد نعمتي (دانشگاه علوم پزشكي دزفول)
مقام پنجم مشترك:  حميدرضا طالبي (دانشگاه علوم پزشكي زنجان) و يوسف قيصريان (دانشگاه علوم پزشكي ايلام)
وزن 66 كيلو گرم:
مقام اول: محمد مقامي(دانشگاه علوم پزشكي شيراز)
مقام دوم: محمد خيري نيا(دانشگاه علوم پزشكي بابل)
مقام سوم مشترك: مهران خدائي (دانشگاه علوم پزشكي اراك) و سعيد خزائي(دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي)
مقام پنجم مشترك: حسين حمودي (دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس) و عليرضا نوري (دانشگاه علوم پزشكي لرستان)
وزن74 كيلو گرم:
مقام اول:  بهرام جلالي (دانشگاه علوم پزشكي قم)
مقام دوم:  مسعود سياه باني (دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه)
مقام سوم مشترك : جلال عبدالهي (دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي) و اصغر ميرزائي (دانشگاه علوم پزشكي بندر عباس)
مقام پنجم مشترك: مجتبي ارزشمند (دانشگاه علوم پزشكي جهرم) و مسلم مهدوي (دانشگاه علوم پزشكي بهزيستي)
وزن84 كيلو گرم:
مقام اول:  كمال مرتضايي (دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي)
مقام دوم:  شهاب اكبري (دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه)
مقام سوم مشترك : علي طلايي (دانشگاه علوم پزشكي مازندران) و ابراهيم قلي نژاد (دانشگاه علوم پزشكي تهران)
مقام پنجم مشترك: علي مهدوي (دانشگاه علوم پزشكي اراك) و هادي غلام زاده (دانشگاه علوم پزشكي اصفهان)
وزن96 كيلو گرم:
مقام اول:  محمدجواد نصرتيان (دانشگاه علوم پزشكي ايلام)
مقام دوم:  شهرام فكوري نيا (دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي)
مقام سوم مشترك : صفر محمدي باوان (دانشگاه علوم پزشكي تبريز) و سپهر نوابي فر (دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه)
مقام پنجم مشترك: صلاح احمدي (دانشگاه علوم پزشكي قزوين) و مجيد سرلك (دانشگاه علوم پزشكي شهركرد)
وزن120 كيلو گرم:
مقام اول:  مسعود نعمت الهي (دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس)
مقام دوم:  حسين درمياني (دانشگاه علوم پزشكي تهران)
مقام سوم مشترك : حجت نيكنام (دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي) و ميثم عباسي (دانشگاه علوم پزشكي ايلام)
مقام پنجم مشترك: محمدرضا حيدري(دانشگاه علوم پزشكي شيراز) و يونس عبدالعليان(دانشگاه علوم پزشكي اصفهان)
در پايان مراسم نيز از ورزشكاران برتر با اهداي حكم، مدال، كاپ و جوايز نقدي تقدير شد.

 




ارسال توسط کورش شیرازی
آخرین مطالب

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 157
بازدید دیروز : 368
بازدید هفته : 1012
بازدید ماه : 12681
بازدید کل : 846549
تعداد مطالب : 537
تعداد نظرات : 71
تعداد آنلاین : 1


<-PollName->

<-PollItems->


Up Page