کشتی شوشتر
wrestlingshoushtar

رقابت های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا- هند

رده بندی انفرادی و تیمی
 

رده بندی انفرادی و تیمی رقابت های کشت نوجوانان قهرمانی آسیا اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد  و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 21 تا 24 خردادماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار شد.

در این رقابت ها تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران به عنوان قهرمانی دست یافتند.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


کشتی آزاد:

42 کیلوگرم: 1- وی سانگ پاک (کره شمالی) 2- مهدی عشقی (ایران) 3- اسلام ایلخاموف (ازبکستان) و سلطان آمانتایف (قزاقستان)
46 کیلوگرم: 1- امیر پرسته (ایران) 2- رستم بک جورایف (ازبکستان) 3- مونو (هند) و پاخات کالجان (قزاقستان)
50 کیلوگرم: 1- دایکی آراکی (ژاپن) 2- کوم یوک کیم (کره شمالی) 3- شاپ پاتیپان (تایلند) و گولومجون عبداله یف (ازبکستان) 5- رضا علی جان زاده (ایران)
54 کیلوگرم: 1- ناوین (هند) 2- عباس رحمان اف (ازبکستان) 3- میسنو چو (کره جنوبی) و تاکوما تانیاما (ژاپن) 11- حامد رحیمی (ایران)
58 کیلوگرم: 1- تومور اوچیر تولگا (مغولستان) 2- امیرحسین کاوسی (ایران) 3- بنیاد توجیبایف (ازبکستان) و ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان)
63 کیلوگرم: 1- سوراج راکومار (هند) 2- جمشید ابوبکری (تاجیکستان) 3- وو جین کیم (کره جنوبی) و تیلک شارشیف (قرقیزستان) 5- آرمین بابایی (ایران)
69 کیلوگرم: 1- یوتو میوا (ژاپن) 2- مجتبی اصغری (ایران) 3- بکجان کامچیبیکوف (قرقیزستان) و راتهی ساچین (هند)
76 کیلوگرم: 1- سان جیت (هند) 2- حامد منافیان (ایران) 3- دانیار ملبیکوف (قزاقستان) و دین اسلام بیک تالابیک (قرقیزستان)
85 کیلوگرم: 1- آرون کومار (هند) 2- سید ابوالفضل هاشمی (ایران) 3- توموربات مونگونشاگای (مغولستان) و کوانیش کارابیک (قزاقستان)
100 کیلوگرم: 1- نعیم حسن زاده (ایران) 2- نصیر حسین (هند) 3- حسن بای رحیم اف (ازبکستان) و فرخ تشابایف (قرقیزستان)


رده بندی تیمی: 1- ایران 77 امیتاز 2- هند 74 امتیاز 3- ازبکستان 59 امتیاز 4- قرقیزستان 58 امتیاز 5- ژاپن 55 امتیاز 6- قزاقستان 55 امتیاز 7- مغولستان 43 امتیاز



کشتی فرنگی:

42 کیلوگرم: 1- جو یوک چول (کره شمالی) 2- پویا دادمرز(ایران) 3- دوستانبک تورسونبایف (ازبکستان) و نوربخیت آزیلخان (قزاقستان)
46 کیلوگرم: 1- ژولمان شارشنبکوف (قزقیزستان) 2- محمدجواد رضایی (ایران) 3- تورابک تریکاشیف (ازبکستان) و رسول بایراموف (ترکمنستان)
50 کیلوگرم: 1- پارادیپ (هند) 2- سانشیرو تاکاهاشی (ژاپن) 3- آدیلت عبدومالیک (قرقیزستان) و مارلان موکاشیف (قزاقستان) 7- محمدرضا مختاری (ایران)
54 کیلوگرم: 1- ری سی یونگ (کره شمالی) 2- محمود باکشیلوف (ازبکستان) 3- تاکومی نایاشی (ژاپن)  و پویا ناصر پور (ایران)
58 کیلوگرم: 1- آکژول محموداف (قرقیزستان) 2- امین کاویانی نژاد (ایران) 3- شیگا کوجیرا (ژاپن) و سیدیلا تاژایف (ترکمنستان)
63 کیلوگرم: 1- مری بکینوف (قزاقستان) 2- محمدرضا رستمی (ایران) 3- الدار بولتبیکوف (قرقیزستان) و جئونگ جویونگ (کره جنوبی)
69 کیلوگرم: 1- ابوبکر علیم اف (ازبکستان) 2- فردین احمداف (تاجیکستان) 3- یونگ تائه یون (کره جنوبی) و ادوارد شاگینیان (ترکمنستان) 5- شایان عفیفی (ایران)
76 کیلوگرم: 1- باگدات یوسینوف (قزاقستان) 2- مسلم مرادی (ایران) 3- ساجان (هند) و اینسئوب کیم (کره جنوبی)
85 کیلوگرم: 1- یوگنی گوربوزنیاک (قزاقستان) 2- سعید یوسفی (ایران) 3- اصلان کولیف (ترکمنستان) و دی پاک (هند)
100 کیلوگرم: 1- امین میرزازاده (ایران) 2- آنتون ساونکو (قزاقستان) 3- آزمودین وهابوف (تاجیکستان) و سومیت (هند)


رده بندی تیمی: 1- ایران 82 امتیاز 2- قزاقستان 65 امتیاز 3- قرقیزستان 63 امتیاز 4- ژاپن 58 امتیاز 5- هند 56 امتیاز 6- ازبکستان 55 امتیاز 7- ترکمنستان 46 امتیاز 8- کره جنوبی 36 امتیاز




ارسال توسط کورش شیرازی

از امروز و در خانه کشتی شماره 2 تهران

اردوی تیم ملی کشتی آلیش مردان برگزار می شود
 

اردوی تیم ملی کشتی آلیش مردان از امروز (چهارشنبه 27 خردادماه) در خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا روز 5 تیرماه ادامه خواهد داشت به شرح زیر است:

60 کیلوگرم: موسی پرویزی (خراسان شمالی) حمید بهرامی (گلستان) محمد نبی زاده (سمنان)
70 کیلوگرم: محمد پاینده (خراسان شمالی) پیمان حقی (تهران) حمیدرضا زارعی (قم)
80 کیلوگرم: هادی سلیمی (سمنان) حبیب اله ترابی (خراسان رضوی) شاهین احمدی کمرپشتی (مازندران)
90 کیلوگرم: داود عوض زاده – رامین گری (گلستان) هادی بیگ محمدی (آذربایجان شرقی)
100 کیلوگرم: عبداله ایری (گلستان) عبدالواحد محمدی (خراسان شمالی) جلیل پیرمردی (تهران)
100 + کیلوگرم: عظیم خواجه زاده (گلستان) حجت طورچی (همدان) سید بهمن ابراهیم نیا (مازندران)
سرمربی: سید محمود میران

مربیان: آیت واگذاری (مازندران) خلیل پشتیبان (گلستان) هیأت های کشتی استان های خراسان شمالی، تهران و سمنان هرکدام یک مربی معرفی نمایند.

سرپرست: علی بازیار



تاریخ: چهار شنبه 27 خرداد 1394برچسب:آلیش,کشتی آلیش,اردوی آلیش,کشتی شوشتر,
ارسال توسط کورش شیرازی
آخرین مطالب

آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 192
بازدید دیروز : 368
بازدید هفته : 1047
بازدید ماه : 12716
بازدید کل : 846584
تعداد مطالب : 537
تعداد نظرات : 71
تعداد آنلاین : 1


<-PollName->

<-PollItems->


Up Page