کشتی شوشتر
wrestlingshoushtar

کشتی پهلوانی قهرمانی و انتخابی نوجوانان و جوانان خوزستان((جام رمضان)) / اهواز
اعضای کادر اجرایی و داوران مسابقات معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، اعضای کادر اجرایی و داوری رقابتهای کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان قهرمانی و انتخابی باشگاههای خوزستان که در مورخ 7 تیرماه در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار خواهد شد ، به شرح ذیل معرفی شدند .
ضمن اینکه یادرآور می شود وزن کشی رقابتها از ساعت 18:30 الی 19 روز یکشنبه 7 تیرماه و مسابقات نیز بعد از نماز مغرب و عشاء همان روز برگزار خواهد شد.

1-اهواز :محمدامین کجباف والا (سرپرست مسابقات)امید محمدی(کادر اجرایی) حسین چوپان (مسئول تدارکات)فتح اله سبزواری(جدول نویس)عبدالمحمد کارآزما ، حسین سرلک و جلال حبیبی (داور)عباس حیدری (مدیر روابط عمومی)جمال حمیدی(مسئول سرای ورزشکاران)خدامراد مهدی پور (کادر اجرایی) بهرام ترابی زاده (مدیر خانه کشتی شماره یک اهواز)عبدالزهرا بیت مشعل (کادر اجرایی)آرین زمانپور (کادر اجرایی).

2-خرمشهر: بهروز زاده هندیجانی(سرپرست فنی).

3-دزفول: حسین پورلباف (مسئول جدول) سیدمجید عظیمی فر(پزشکیار)محمدعلی پیمان پور و مهدی بشیرزاده (داور).

4-امیدیه : امین تادین (داور).

5-شوشتر : اصغر آرامی و کورش شیرازی (داور)




ارسال توسط کورش شیرازی

پایان کشتی آزاد نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان((جام رمضان)) اهواز
هیئت کشتی دزفول مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید .
شهرداری شوشتر و هیئت کشتی باغملک در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، بعدازظهر امروز رقابتهای کشتی آزاد نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان که با حضور 130 کشتی گیر از 15 شهرستان در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار شده بود ، با برتر کامل تیم هیئت کشتی دزفول به پایان رسید و تیم های شهرداری شوشتر و هیئت کشتی باغملک نیز در جایگاههای بعدی قرار گرفتند .
رده بندی انفرادی مسابقات :
32 کیلوگرم:1-امیرحسین طاهری(باغملک)2-مازیار حسن پور طحان(شوشتر)3-محمدجواد شولی نژاد(هندیجان)سجاد مریدی (دزفول الف).
35 کیلوگرم:1-مهدی بنی سعید (آبادان)2-محمد شیخ آرپناهی(دزفول ب) 3-حسین رحیمی پور (دزفول الف)اشکان بیرانوند(اندیمشک).
38 کیلوگرم:1-مهدی ارقش عزیزی(دزفول الف)2-علیرضا دهقان(بندرامام ره)3-امیر ذلکی(شوشتر)ابوالفضل زیلایی پور(امیدیه الف).
42 کیلوگرم:1-محمد کایدخورده(دزفول الف)2-دانش عیوضی (باغملک الف)3-ابراهیم فرهنگی(امیدیه ب)مصیب برشباز(باغملک ب).
47 کیلوگرم: 1-مجتبی حسینوند(دزفول الف)2-رضا شفاعی (امیدیه الف)3-ابوالفضل میربیک (شوشتر الف)محمدرضا دقیل زاده(آبادان).
53 کیلوگرم :1-رضا پیشکول (دزفول الف)2-حمیدرضا نجف پور(اهواز)3-کامران حاتمی (شوشتر)میثم پورمخولی (دزفول).
59 کیلوگرم:1-اشکان کلانتری(شوشتر)2-محمد نصیری (اهواز ب)3-اشکان بابایی فر(دزفول الف)شایان سلحشور(آبادان).
66 کیلوگرم:1-ابوالفضل رضایی (دزفول الف)2-هومن رستمی فر(آبادان)3-رضا راستین فر(شوشتر الف)محمدحسین عباسی(آبادان).
73 کیلوگرم :1-ابوالفضل آرپناهی (شوشتر الف)2-مصطفی مبار شمس آبادی(دزفول 3-علیرضا شاکریان (خرمشهر)محمدحسین خیبری (امیدیه الف).
85 کیلوگرم: 1-عباس بشیری(گتوند)2-علی فتحعلی نیا(آبادان)3-اوبالفضل آذری نیا(شوشتر)احمد یرف (سوسنگرد).

رده بندی تیمی رقابتها :
1-هیئت کشتی دزفول با 83 امتیاز مقام اول .
2-شهرداری شوشتر با 69 امتیاز مقام دوم .
3-هیئت کشتی باغملک با 47 امتیاز مقام سوم .
4-آموزش و پرورش آبادان با 45 امتیاز مقام چهارم .
5-آموزش و پرورش امیدیه 37 امتیاز مقام پنجم .
6- آموزش و پرورش اهواز 34 امتیاز مقام ششم .




تاریخ: یک شنبه 14 تير 1394برچسب:,
ارسال توسط کورش شیرازی

رقابت های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا- هند

رده بندی انفرادی و تیمی
 

رده بندی انفرادی و تیمی رقابت های کشت نوجوانان قهرمانی آسیا اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد  و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 21 تا 24 خردادماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار شد.

در این رقابت ها تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران به عنوان قهرمانی دست یافتند.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


کشتی آزاد:

42 کیلوگرم: 1- وی سانگ پاک (کره شمالی) 2- مهدی عشقی (ایران) 3- اسلام ایلخاموف (ازبکستان) و سلطان آمانتایف (قزاقستان)
46 کیلوگرم: 1- امیر پرسته (ایران) 2- رستم بک جورایف (ازبکستان) 3- مونو (هند) و پاخات کالجان (قزاقستان)
50 کیلوگرم: 1- دایکی آراکی (ژاپن) 2- کوم یوک کیم (کره شمالی) 3- شاپ پاتیپان (تایلند) و گولومجون عبداله یف (ازبکستان) 5- رضا علی جان زاده (ایران)
54 کیلوگرم: 1- ناوین (هند) 2- عباس رحمان اف (ازبکستان) 3- میسنو چو (کره جنوبی) و تاکوما تانیاما (ژاپن) 11- حامد رحیمی (ایران)
58 کیلوگرم: 1- تومور اوچیر تولگا (مغولستان) 2- امیرحسین کاوسی (ایران) 3- بنیاد توجیبایف (ازبکستان) و ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان)
63 کیلوگرم: 1- سوراج راکومار (هند) 2- جمشید ابوبکری (تاجیکستان) 3- وو جین کیم (کره جنوبی) و تیلک شارشیف (قرقیزستان) 5- آرمین بابایی (ایران)
69 کیلوگرم: 1- یوتو میوا (ژاپن) 2- مجتبی اصغری (ایران) 3- بکجان کامچیبیکوف (قرقیزستان) و راتهی ساچین (هند)
76 کیلوگرم: 1- سان جیت (هند) 2- حامد منافیان (ایران) 3- دانیار ملبیکوف (قزاقستان) و دین اسلام بیک تالابیک (قرقیزستان)
85 کیلوگرم: 1- آرون کومار (هند) 2- سید ابوالفضل هاشمی (ایران) 3- توموربات مونگونشاگای (مغولستان) و کوانیش کارابیک (قزاقستان)
100 کیلوگرم: 1- نعیم حسن زاده (ایران) 2- نصیر حسین (هند) 3- حسن بای رحیم اف (ازبکستان) و فرخ تشابایف (قرقیزستان)


رده بندی تیمی: 1- ایران 77 امیتاز 2- هند 74 امتیاز 3- ازبکستان 59 امتیاز 4- قرقیزستان 58 امتیاز 5- ژاپن 55 امتیاز 6- قزاقستان 55 امتیاز 7- مغولستان 43 امتیاز



کشتی فرنگی:

42 کیلوگرم: 1- جو یوک چول (کره شمالی) 2- پویا دادمرز(ایران) 3- دوستانبک تورسونبایف (ازبکستان) و نوربخیت آزیلخان (قزاقستان)
46 کیلوگرم: 1- ژولمان شارشنبکوف (قزقیزستان) 2- محمدجواد رضایی (ایران) 3- تورابک تریکاشیف (ازبکستان) و رسول بایراموف (ترکمنستان)
50 کیلوگرم: 1- پارادیپ (هند) 2- سانشیرو تاکاهاشی (ژاپن) 3- آدیلت عبدومالیک (قرقیزستان) و مارلان موکاشیف (قزاقستان) 7- محمدرضا مختاری (ایران)
54 کیلوگرم: 1- ری سی یونگ (کره شمالی) 2- محمود باکشیلوف (ازبکستان) 3- تاکومی نایاشی (ژاپن)  و پویا ناصر پور (ایران)
58 کیلوگرم: 1- آکژول محموداف (قرقیزستان) 2- امین کاویانی نژاد (ایران) 3- شیگا کوجیرا (ژاپن) و سیدیلا تاژایف (ترکمنستان)
63 کیلوگرم: 1- مری بکینوف (قزاقستان) 2- محمدرضا رستمی (ایران) 3- الدار بولتبیکوف (قرقیزستان) و جئونگ جویونگ (کره جنوبی)
69 کیلوگرم: 1- ابوبکر علیم اف (ازبکستان) 2- فردین احمداف (تاجیکستان) 3- یونگ تائه یون (کره جنوبی) و ادوارد شاگینیان (ترکمنستان) 5- شایان عفیفی (ایران)
76 کیلوگرم: 1- باگدات یوسینوف (قزاقستان) 2- مسلم مرادی (ایران) 3- ساجان (هند) و اینسئوب کیم (کره جنوبی)
85 کیلوگرم: 1- یوگنی گوربوزنیاک (قزاقستان) 2- سعید یوسفی (ایران) 3- اصلان کولیف (ترکمنستان) و دی پاک (هند)
100 کیلوگرم: 1- امین میرزازاده (ایران) 2- آنتون ساونکو (قزاقستان) 3- آزمودین وهابوف (تاجیکستان) و سومیت (هند)


رده بندی تیمی: 1- ایران 82 امتیاز 2- قزاقستان 65 امتیاز 3- قرقیزستان 63 امتیاز 4- ژاپن 58 امتیاز 5- هند 56 امتیاز 6- ازبکستان 55 امتیاز 7- ترکمنستان 46 امتیاز 8- کره جنوبی 36 امتیاز




ارسال توسط کورش شیرازی

از امروز و در خانه کشتی شماره 2 تهران

اردوی تیم ملی کشتی آلیش مردان برگزار می شود
 

اردوی تیم ملی کشتی آلیش مردان از امروز (چهارشنبه 27 خردادماه) در خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا روز 5 تیرماه ادامه خواهد داشت به شرح زیر است:

60 کیلوگرم: موسی پرویزی (خراسان شمالی) حمید بهرامی (گلستان) محمد نبی زاده (سمنان)
70 کیلوگرم: محمد پاینده (خراسان شمالی) پیمان حقی (تهران) حمیدرضا زارعی (قم)
80 کیلوگرم: هادی سلیمی (سمنان) حبیب اله ترابی (خراسان رضوی) شاهین احمدی کمرپشتی (مازندران)
90 کیلوگرم: داود عوض زاده – رامین گری (گلستان) هادی بیگ محمدی (آذربایجان شرقی)
100 کیلوگرم: عبداله ایری (گلستان) عبدالواحد محمدی (خراسان شمالی) جلیل پیرمردی (تهران)
100 + کیلوگرم: عظیم خواجه زاده (گلستان) حجت طورچی (همدان) سید بهمن ابراهیم نیا (مازندران)
سرمربی: سید محمود میران

مربیان: آیت واگذاری (مازندران) خلیل پشتیبان (گلستان) هیأت های کشتی استان های خراسان شمالی، تهران و سمنان هرکدام یک مربی معرفی نمایند.

سرپرست: علی بازیار



تاریخ: چهار شنبه 27 خرداد 1394برچسب:آلیش,کشتی آلیش,اردوی آلیش,کشتی شوشتر,
ارسال توسط کورش شیرازی

اسامی نفرات واجد شرایط برای شرکت در رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی نوجوانان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان روزهای 10 و 11 اردیبهشت ماه در خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود.

اسامی نفرات مجاز به حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی بر اساس فرآیند انتخاب تیم های ملی کشتی و مبنای مسابقات قهرمانی کشور و رقابت های عمومی کشور (اوپن) هرکدام 4 نفر برتر در هر وزن، و مابقی نفرات طبق فرآیند و مصوبات شورای فنی اعلام شد.


-اسامی نفرات به شرح زیر است:


کشتی آزاد

42 کیلوگرم: حسین نظری- افشین صبوری- علی حافظی پور- وحید ورزیده- مهدی عشقی – امیر محمد یزدانی – یوسف سلمانی – اشکان همتی
46 کیلوگرم: عرفان آئینی- اشکان کوشکی- محمد کابلی – حمید رضا بیگلری- احمد رضا داداشی- امیر پرسته – احمد شعبانی – محمد رضا پور حسنی نژاد – علیرضا کشاورز
50 کیلوگرم: محسن دادگر- مجید داستان- حسین یکتن- محمد جانبازی- امیر حسین گرامی – علیرضا یزدانی – رضا علی جانزاده – سجاد ترغو
54 کیلوگرم: علیرضا  رحمانی مقدم- علی پور قلی- حامد رحیمی- علی سیری- امید منصوری – پوریا ترابی – سید مهدی کریمی – محمد طالبی
58 کیلوگرم: مهدی اکبری- نیکزاد علیزاده- مرتضی رخشانی- حسین عباسپور- حیدر قربانی – عارف کاظمی – امیر حسین کاووسی – علیرضا قاسمی زاده
63 کیلوگرم: آرمین بابایی – امیرحسین آریایی نژاد- مجتبی اصغری- سجاد غلامی- احمد مهدی زاده – وحید حاجیان – فرشید عثمانی – حسن شاکری
69 کیلوگرم:محمد رضا مرادیانی- علی سیفی – مصطفی نجفی- علی سوادکوهی- الیاس طریق – سید سجاد سیدی – مهیار فیض الهی – زمان تقی زاده
76 کیلوگرم: حامد منافیان- سید مرتضی صمدی- رامین کیانژاد- مرتضی مصیبی- محمد حسین کرمی – علی اکبری – امیر حسین شیور – علی فخاری
85 کیلوگرم: ابوالفضل گیل پور- امیر محمد پوریایی- مهدی بابایی- سجاد عزیزی- میثم عبدی – سید میثم طباطبایی – رضا ارجی – ابوالفضل هاشمی
100 کیلوگرم: امیر رضا فتاحی- نعیم حسن زاده- شایان جلیل زاده- علی محمد نوری- مرتضی فتاح زاده – امیر حسین فرساد – سینا شاکری – مهدی هاشمی


کشتی فرنگی

 42کیلوگرم :علیرضا نجاتی - پویا دادمرز – امید آرامی – اصغر ارجمند – محمد عطایی – مهدی قربانی – محمد حسین وند – امید علیایی – وحید  هیکی
46کیلوگرم : پویا ناصر پور -  محمد جواد رضایی – مهدی محسنی نژاد – برهان سخنی سامله – جواد فراز فاروجی – مصطفی کلاوی – میثم رضایی نژاد – فرزاد غیبی –  اصغر حسین وند – رضا مایلی
50 کیلوگرم : محمد رضا مختاری – محمد محمودی – بهنام عبدولی – اشکان میرکاری – حجت اله اسمعیلی – حامد رضایی – مهرداد دینار ونذ – حسین جاویدی
54کیلوگرم : رضا کبیری – حسین محمودی – حسن داد خدازاده – محمد غلامی  - حسین مباشرامینی – محمد ثابت مقدم – رضا جمالی منش – علی شاه قله
58کیلوگرم : رضا تقی زاده – محمد معصومی – محمد سعید عزیزی – اشکان سعادتی – امین کاویانی نژاد – عباس مقدسی – امیر حسین کرولی – شهریار عزیزی
63کیلوگرم : محمد رضا بذرگر – نعیم غریبی – محمد سگوند – حسین قنبر زاده – محمد رستمی – مهران سعادتی فر- ولی اله غلامی- مجتبی روحی
69 کیلوگرم : شایان عفیفی – محمد حسن الماسی – سعید ملایی – پیمان جلیلیان – عزیز اله علی زاده- آرمان پاپی- ابوذر رئیسی- هادی ساروی
76کیلوگرم : محمدرضا رضایی – مسلم مرادی – سید محمد چوبچیان – اشکان امیدیان فر- حسین فروزنده – سینا جلیلی – حمید رضا بادکان – محمدرضا قنبرزاده
85کیلوگرم : علی معاونی – سعید یوسفی – حسن فروزنده – علیرضا خلیلی – حسین مهدی نژاد – احمدرضا رازانی – سید محمد حسین طالبیان – محمد علی مناعی
100کیلوگرم : امین میرزا زاده  - جاسم حبیبی – محمد رضا دیار خواه – احمد ویسی – علی قاسمی – سید سجاد موسوی – نوید اله قلی نوه سی – عرفان خدایاری



ارسال توسط کورش شیرازی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 100
بازدید دیروز : 355
بازدید هفته : 2163
بازدید ماه : 7277
بازدید کل : 892793
تعداد مطالب : 540
تعداد نظرات : 74
تعداد آنلاین : 1


<-PollName->

<-PollItems->


Up Page