کشتی شوشتر
wrestlingshoushtar

کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور / یزد
نفرات منتخب خوزستان معرفی شدند .
روز گذشته تیم های خوزستان به مسابقات اعزام شدند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ؛ اعضای تیم های پهلوانی نوجوانان و جوانان خوزستان اعزامی به رقابتهای کشتی پهلوانی قهرمانی کشور که طی روزهای 11 و 12 تیرماه در یزد برگزار خواهد شد به شرح ذیل معرفی شدند .

رده سنی نوجوانان :

60 کیلوگرم:محمدحسن ایزدیاری .

70 کیلوگرم: مهدی علیجانی .

80 کیلوگرم :. محمدرضا نهادی .

+ 80 کیلوگرم :نیما مهمدی .

مربی : کورش شیرازی .

رده سنی جوانان :

70 کیلوگرم: شهروز کرمی .

80 کیلوگرم: مسعود حسینی احمد فداله .

90 کیلوگرم :عباس خادم حسینی .

+ 90 کیلوگرم :نوید پارسایی . 

مربی :غلامعلی رضایی زارعی .

 سرپرست کل : غلامرضا قیطاسی .




ارسال توسط کورش شیرازی

پایان کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان انتخابی باشگاههای خوزستان((جام رمضان))/اهواز
نفرات برتر مسابقات در هر دو رده سنی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، رقابتهای کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان انتخابی باشگاههای خوزستان ((جام رمضان)) ساعت 2 بامداد امروز دوشنبه 8 تیرماه در خانه کشتی شماره یک اهواز به پایان رسید که این نفرات توانستند عناوین اول تا سوم اوزان مختلف را از آن خود نمایند .
خاطر نشان می سازد این مسابقات با حضور 56 کشتی گیر از 8 شهرستان و بعد از نماز مغرب و عشاء روز یکشنبه 7 تیرماه آغاز گردیده بود .
الف =رده سنی نوجوانان :
55(خرمشهر). تا 60 کیلوگرم:1-محمدحسن ایزدیاری (شوشتر)2-آرش سلیمانی(مسجدسلیمان)3-رحمان محمدی(مسجدسلیمان) و حبیب خالدی
70 کیلوگرم: 1-مهدی علیجانی(شوشتر)2-وحید درخور (مسجدسلیمان)3-شهریار فعلی (بسیج اهواز)محمدامین امیدی(بسیج اهواز).
80 کیلوگرم: 1-محمدرضا نهادی(شوشتر)2-محمد ممبنی(باغملک)3-سپهر رباهی(مسجدسلیمان)علی سلیمانی(بهبهان).
+ 80 کیلوگرم: 1-نیما مهمدی (مسجدسلیمان)2-یوسف نوذری (باغملک)3-صادق چلبی(آبادان)امیرمحمد نظرپور(مسجدسلیمان).
رده بندی انفرادی جوانان :
60 تا 70 کیلوگرم: شهروز کرمی (خرمشهر)2-محمد عجیلی پور (سوسنگرد)3-محمدامین گودرزی(بسیج اهواز)یزدان آریان مهر (آبادان).
80 کیلوگرم:1-مسعود حسینی احمد فداله (شوشتر)2-رضا ابراهیمی(گتوند)3-مصطفی سلیمی(خرمشهر)سجاد کرمی(آبادان).
90 کیلوگرم: 1-عباس خادم حسینی(خرمشهر)2-مسعود غلامپور(بسیج اهواز)3-فرزاد تهتمنی(گتوند)هدایت رضایی(شوشتر).
+ 90 کیلوگرم :1-نوید پارسایی(بهبهان)2-صادق پیکیری(شوشتر)3-ناجی نگروای(بسیج اهواز).




ارسال توسط کورش شیرازی

کشتی پهلوانی قهرمانی و انتخابی نوجوانان و جوانان خوزستان((جام رمضان)) / اهواز
اعضای کادر اجرایی و داوران مسابقات معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، اعضای کادر اجرایی و داوری رقابتهای کشتی پهلوانی نوجوانان و جوانان قهرمانی و انتخابی باشگاههای خوزستان که در مورخ 7 تیرماه در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار خواهد شد ، به شرح ذیل معرفی شدند .
ضمن اینکه یادرآور می شود وزن کشی رقابتها از ساعت 18:30 الی 19 روز یکشنبه 7 تیرماه و مسابقات نیز بعد از نماز مغرب و عشاء همان روز برگزار خواهد شد.

1-اهواز :محمدامین کجباف والا (سرپرست مسابقات)امید محمدی(کادر اجرایی) حسین چوپان (مسئول تدارکات)فتح اله سبزواری(جدول نویس)عبدالمحمد کارآزما ، حسین سرلک و جلال حبیبی (داور)عباس حیدری (مدیر روابط عمومی)جمال حمیدی(مسئول سرای ورزشکاران)خدامراد مهدی پور (کادر اجرایی) بهرام ترابی زاده (مدیر خانه کشتی شماره یک اهواز)عبدالزهرا بیت مشعل (کادر اجرایی)آرین زمانپور (کادر اجرایی).

2-خرمشهر: بهروز زاده هندیجانی(سرپرست فنی).

3-دزفول: حسین پورلباف (مسئول جدول) سیدمجید عظیمی فر(پزشکیار)محمدعلی پیمان پور و مهدی بشیرزاده (داور).

4-امیدیه : امین تادین (داور).

5-شوشتر : اصغر آرامی و کورش شیرازی (داور)




ارسال توسط کورش شیرازی

پایان کشتی آزاد نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان((جام رمضان)) اهواز
هیئت کشتی دزفول مقتدرانه به مقام قهرمانی رسید .
شهرداری شوشتر و هیئت کشتی باغملک در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، بعدازظهر امروز رقابتهای کشتی آزاد نونهالان قهرمانی باشگاههای خوزستان که با حضور 130 کشتی گیر از 15 شهرستان در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار شده بود ، با برتر کامل تیم هیئت کشتی دزفول به پایان رسید و تیم های شهرداری شوشتر و هیئت کشتی باغملک نیز در جایگاههای بعدی قرار گرفتند .
رده بندی انفرادی مسابقات :
32 کیلوگرم:1-امیرحسین طاهری(باغملک)2-مازیار حسن پور طحان(شوشتر)3-محمدجواد شولی نژاد(هندیجان)سجاد مریدی (دزفول الف).
35 کیلوگرم:1-مهدی بنی سعید (آبادان)2-محمد شیخ آرپناهی(دزفول ب) 3-حسین رحیمی پور (دزفول الف)اشکان بیرانوند(اندیمشک).
38 کیلوگرم:1-مهدی ارقش عزیزی(دزفول الف)2-علیرضا دهقان(بندرامام ره)3-امیر ذلکی(شوشتر)ابوالفضل زیلایی پور(امیدیه الف).
42 کیلوگرم:1-محمد کایدخورده(دزفول الف)2-دانش عیوضی (باغملک الف)3-ابراهیم فرهنگی(امیدیه ب)مصیب برشباز(باغملک ب).
47 کیلوگرم: 1-مجتبی حسینوند(دزفول الف)2-رضا شفاعی (امیدیه الف)3-ابوالفضل میربیک (شوشتر الف)محمدرضا دقیل زاده(آبادان).
53 کیلوگرم :1-رضا پیشکول (دزفول الف)2-حمیدرضا نجف پور(اهواز)3-کامران حاتمی (شوشتر)میثم پورمخولی (دزفول).
59 کیلوگرم:1-اشکان کلانتری(شوشتر)2-محمد نصیری (اهواز ب)3-اشکان بابایی فر(دزفول الف)شایان سلحشور(آبادان).
66 کیلوگرم:1-ابوالفضل رضایی (دزفول الف)2-هومن رستمی فر(آبادان)3-رضا راستین فر(شوشتر الف)محمدحسین عباسی(آبادان).
73 کیلوگرم :1-ابوالفضل آرپناهی (شوشتر الف)2-مصطفی مبار شمس آبادی(دزفول 3-علیرضا شاکریان (خرمشهر)محمدحسین خیبری (امیدیه الف).
85 کیلوگرم: 1-عباس بشیری(گتوند)2-علی فتحعلی نیا(آبادان)3-اوبالفضل آذری نیا(شوشتر)احمد یرف (سوسنگرد).

رده بندی تیمی رقابتها :
1-هیئت کشتی دزفول با 83 امتیاز مقام اول .
2-شهرداری شوشتر با 69 امتیاز مقام دوم .
3-هیئت کشتی باغملک با 47 امتیاز مقام سوم .
4-آموزش و پرورش آبادان با 45 امتیاز مقام چهارم .
5-آموزش و پرورش امیدیه 37 امتیاز مقام پنجم .
6- آموزش و پرورش اهواز 34 امتیاز مقام ششم .




تاریخ: یک شنبه 14 تير 1394برچسب:,
ارسال توسط کورش شیرازی

رقابت های کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا- هند

رده بندی انفرادی و تیمی
 

رده بندی انفرادی و تیمی رقابت های کشت نوجوانان قهرمانی آسیا اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد  و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا روزهای 21 تا 24 خردادماه در شهر دهلی نو کشور هند برگزار شد.

در این رقابت ها تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران به عنوان قهرمانی دست یافتند.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


کشتی آزاد:

42 کیلوگرم: 1- وی سانگ پاک (کره شمالی) 2- مهدی عشقی (ایران) 3- اسلام ایلخاموف (ازبکستان) و سلطان آمانتایف (قزاقستان)
46 کیلوگرم: 1- امیر پرسته (ایران) 2- رستم بک جورایف (ازبکستان) 3- مونو (هند) و پاخات کالجان (قزاقستان)
50 کیلوگرم: 1- دایکی آراکی (ژاپن) 2- کوم یوک کیم (کره شمالی) 3- شاپ پاتیپان (تایلند) و گولومجون عبداله یف (ازبکستان) 5- رضا علی جان زاده (ایران)
54 کیلوگرم: 1- ناوین (هند) 2- عباس رحمان اف (ازبکستان) 3- میسنو چو (کره جنوبی) و تاکوما تانیاما (ژاپن) 11- حامد رحیمی (ایران)
58 کیلوگرم: 1- تومور اوچیر تولگا (مغولستان) 2- امیرحسین کاوسی (ایران) 3- بنیاد توجیبایف (ازبکستان) و ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان)
63 کیلوگرم: 1- سوراج راکومار (هند) 2- جمشید ابوبکری (تاجیکستان) 3- وو جین کیم (کره جنوبی) و تیلک شارشیف (قرقیزستان) 5- آرمین بابایی (ایران)
69 کیلوگرم: 1- یوتو میوا (ژاپن) 2- مجتبی اصغری (ایران) 3- بکجان کامچیبیکوف (قرقیزستان) و راتهی ساچین (هند)
76 کیلوگرم: 1- سان جیت (هند) 2- حامد منافیان (ایران) 3- دانیار ملبیکوف (قزاقستان) و دین اسلام بیک تالابیک (قرقیزستان)
85 کیلوگرم: 1- آرون کومار (هند) 2- سید ابوالفضل هاشمی (ایران) 3- توموربات مونگونشاگای (مغولستان) و کوانیش کارابیک (قزاقستان)
100 کیلوگرم: 1- نعیم حسن زاده (ایران) 2- نصیر حسین (هند) 3- حسن بای رحیم اف (ازبکستان) و فرخ تشابایف (قرقیزستان)


رده بندی تیمی: 1- ایران 77 امیتاز 2- هند 74 امتیاز 3- ازبکستان 59 امتیاز 4- قرقیزستان 58 امتیاز 5- ژاپن 55 امتیاز 6- قزاقستان 55 امتیاز 7- مغولستان 43 امتیاز



کشتی فرنگی:

42 کیلوگرم: 1- جو یوک چول (کره شمالی) 2- پویا دادمرز(ایران) 3- دوستانبک تورسونبایف (ازبکستان) و نوربخیت آزیلخان (قزاقستان)
46 کیلوگرم: 1- ژولمان شارشنبکوف (قزقیزستان) 2- محمدجواد رضایی (ایران) 3- تورابک تریکاشیف (ازبکستان) و رسول بایراموف (ترکمنستان)
50 کیلوگرم: 1- پارادیپ (هند) 2- سانشیرو تاکاهاشی (ژاپن) 3- آدیلت عبدومالیک (قرقیزستان) و مارلان موکاشیف (قزاقستان) 7- محمدرضا مختاری (ایران)
54 کیلوگرم: 1- ری سی یونگ (کره شمالی) 2- محمود باکشیلوف (ازبکستان) 3- تاکومی نایاشی (ژاپن)  و پویا ناصر پور (ایران)
58 کیلوگرم: 1- آکژول محموداف (قرقیزستان) 2- امین کاویانی نژاد (ایران) 3- شیگا کوجیرا (ژاپن) و سیدیلا تاژایف (ترکمنستان)
63 کیلوگرم: 1- مری بکینوف (قزاقستان) 2- محمدرضا رستمی (ایران) 3- الدار بولتبیکوف (قرقیزستان) و جئونگ جویونگ (کره جنوبی)
69 کیلوگرم: 1- ابوبکر علیم اف (ازبکستان) 2- فردین احمداف (تاجیکستان) 3- یونگ تائه یون (کره جنوبی) و ادوارد شاگینیان (ترکمنستان) 5- شایان عفیفی (ایران)
76 کیلوگرم: 1- باگدات یوسینوف (قزاقستان) 2- مسلم مرادی (ایران) 3- ساجان (هند) و اینسئوب کیم (کره جنوبی)
85 کیلوگرم: 1- یوگنی گوربوزنیاک (قزاقستان) 2- سعید یوسفی (ایران) 3- اصلان کولیف (ترکمنستان) و دی پاک (هند)
100 کیلوگرم: 1- امین میرزازاده (ایران) 2- آنتون ساونکو (قزاقستان) 3- آزمودین وهابوف (تاجیکستان) و سومیت (هند)


رده بندی تیمی: 1- ایران 82 امتیاز 2- قزاقستان 65 امتیاز 3- قرقیزستان 63 امتیاز 4- ژاپن 58 امتیاز 5- هند 56 امتیاز 6- ازبکستان 55 امتیاز 7- ترکمنستان 46 امتیاز 8- کره جنوبی 36 امتیاز




ارسال توسط کورش شیرازی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 128
بازدید دیروز : 309
بازدید هفته : 1844
بازدید ماه : 9418
بازدید کل : 843286
تعداد مطالب : 537
تعداد نظرات : 71
تعداد آنلاین : 1


<-PollName->

<-PollItems->


Up Page