کشتی شوشتر
wrestlingshoushtar

مربیان سازنده برتر کشتی خوزستان و کشور در رشته های مختلف معرفی شدند .
استان خوزستان با معرفی 6 مربی برتر بعنوان یکی از استانهای سازنده در کلیه رشته های تحت پوشش فدراسیون کشتی شناخته شد .

تبریک به همه شهروندان شوشتر / افتخاری دیگر برای ورزش شوشتر

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، سرانجام روز گذشته اسامی نهایی مربیان سازنده کشتی کشور از سوی فدراسیون کشتی پس از بررسی های مجدد اعلام شد که بر این اساس استان خوزستان با کسب سه عنوان نخست ، یک مقام دوم و دو عنوان سوم بعنوان یکی از استانهای سازنده و برتر کشور در کلیه رشته های کشتی تحت پوشش فدراسیون قرار گرفت .
بر این اساس در کشتی فرنگی و رده رده سنی نوجوانان فرزاد ایمانعلی زاده مربی سازنده اندیمشک و استان خوزستان در صدر قرار گرفت.

در کشتی ساحلی رده سنی نوجوانان سیدمهدی ایوبی مربی سازنده استان خوزستان و شهرستان شوشتر بعنوان سازنده ترین مربی این رده سنی شناخته شد.

در کشتی پهلوانی رده سنی نوجوانان نیز کورش شیرازی مربی سازنده شهرستان شوشتر و استان خوزستان عنوان ارزنده برترین مربی کشتی پهلوانی ایران را به دست آورد.

در کشتی فرنگی جوانان نیز نیرحسین قیطاسی مربی جوان اندیمشکی استان خوزستان در جایگاه دوم مربیان سازنده قرار گرفت .
در کشتی فرنگی رده سنی بزرگسالان هم مهرزاد اسفندیاری فر عنوان سوم سازنده ترین مربی در این رده سنی را در سطح کشور از آن خود نمود .
در پایان نیز حیدر ناصری مربی سازنده کشتی ساحلی بزرگسالان کشو.رمان در رده سوم کشور در کشتی ساحلی قرار گرفت .
گفتنی است این افتخار آفرینان با توجه به برنامه تقدیری که فدراسیون کشتی تدارک دیده می بایست صبح روز جمعه 25 دی ماه در خلال برگزاری رقابتهای کشتی بین المللی جام تختی بمنظور تقدیر از این زحمت کشان در ورزشگاه 12000 حضور داشته باشند .
 
بدینوسیله این افتخار را تقدیم به تمام زحمت کشان ورزش خوزستان ، شوشتر، مربیان زحمت کش کشتی شوشتر به خصوص بزرگ مرد کشتی کشور ، خوزستان و شوشتر حاج اصغر آرامی همچنین خانواده کشتی برادران شیرازی و کشتی گیران و شهروندان شوشتر می نماییم.  



ارسال توسط کورش شیرازی

پایان کشتی آزاد دانشگاههای آزاد اسلامی انتخابی خوزستان / اهواز
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان به مقام قهرمانی رسید .
واحدهای اهواز و شوشتر به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند .

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، دقایقی پیش رقابتهای کشتی آزاد دانشگاههای آزاد اسلامی سراسر استان خوزستان در محل خانه کشتی با قهرمانی تیم واحد مسجدسلیمان به پایان رسید .
بنابراین گزارش این مسابقات که با حضور 69 کشتی گیر از 10 واحد دانشگاهی از صبح امروز سه شنبه 8 دی ماه آغاز گردیده بود با برتری تیم واحد مسجدسلیمان به پایان رسید و پس از آن نیز تیم های واحد اهواز و واحد شوشتر بر سکوهای دوم و سوم قرار گرفتند .
بر این اساس رده بندی نهایی انفرادی و تیمی مسابقات نیز به شرح ذیل اعلام شد .
رده بندی انفرادی:
57 کیلوگرم:حسن شیرمردی(مسجدسلیمان).
61 کیلوگرم:سروش ژدوار(مسجدسلیمان).
65 کیلوگرم:پیمان رضایی(مسجدسلیمان).
70 کیلوگرم:ستار پاپی (اندیمشک).
74 کیلوگرم:مرتضی حاجی زاده(شوشتر).
86 کیلوگرم:حامد سلیمانی (مسجدسلیمان).
98 کیلوگرم:سیدمحمدحسن دهبان پور(امیدیه).

125 کیلوگرم:ایمان بهرام سری(اهواز).
رده بندی تیمی:
1-دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان با 65 امتیاز مقام اول .
2-دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز با 60 امتیاز مقام دوم .
3-دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر با 52 امتیاز مقام سوم .




ارسال توسط کورش شیرازی

کسب اولین طلای کشتی فرنگی خوزستان در رده نوجوانان پس از سال ها برای کشتی شوشتر

محمدرضا نهادی در کشتی فرنگی هم افتخار آفرید.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی خوزستان ، ساعاتی پیش رقابتهای کشتی فرنگی انتخابی مجدد باشگاههای خوزستان در محل خانه کشتی شماره یک اهواز با حضور 168 کشتی گیر از 15 شهرستان برگزار شد که قهرمان و پهلوان محمدرضا نهادی کشتی گیر با استعداد و آینده دار باشگاه کشتی بسیج فرهنگیان فرهنگ شهر باز هم برای کشتی شوشتر افتخار  آفرین شد و توانست ضمن کسب اولین طلای کشتی فرنگی نوجوانان شوشتر در خوزستان پس از سال ها، سهمیه اپن کشوری را در همین رده به دست آورد. این افتخار را به تمامی مربیان ، زحمت کشان ، کشتی گیران و هم شهری های شوشتر تبریک عرض می نماییم. با تشکر از هیئت کشتی خوزستان که توانستند به خوبی این مسابقات را مدیریت نمایند.

در پایان نفرات اول این مسابقات به شرح ذیل ،مجوز حضور در رقابتهای عمومی قهرمانی کشور رابه دست آوردند.
42
کیلوگرم: 1-محمد حسینوند(دزفول)2-علی شریفات (امیدیه).
46
کیلوگرم:1-یوسف بخشی(دزفول)2-شاهین بداغی(ایذه).
50
کیلوگرم:1-محراب قلی پور(امیدیه)2-محمد کوراوند(باغملک).
54
کیلوگرم:1-عباس چنانی(شوش دانیال نبی ع)2-مصطفی کایدخورده(دزفول).
58
کیلوگرم:1-فرشید عبدولی(اندیمشک)2-حسین قاسمی(مسجدسلیمان).
63
کیلوگرم:1-اسماعیل بیرانوند(اندیمشک)2-علی عبدولی(اندیمشک).
69
کیلوگرم:1-سیدحسین دلشادی(اندیمشک)2-امید محمودی(ایذه).
76
کیلوگرم:1-سیاوش دهار (آبادان)2-یاسین رودبندی(دزفول).
85
کیلوگرم :1-محمدرضا نهادی(شوشتر)2-محمد ممبینی(باغملک).
100
کیلوگرم:1-میلاد عبدولی(اندیمشک)2-رضا غلامی (بهبهان).




ارسال توسط کورش شیرازی
ارسال توسط کورش شیرازی

پایان مسابقات کشتی آموزشگاههای شوشتر/نتایج انفرادی و تیمی

تیم آموزشگاه شهید قدوسی با اقتدار قهرمان شد.

به گزارش کانون کشتی آموزش و پرورش شهرستان شوشتر مسابقات کشتی آموزشگاه های پسرانه شوشتر در مقطع ابتدایی که با همت کانون کشتی آموزشگاه ها و همکاری هییت کشتی و کمیته داوران شهرستان شوشتر طی دیروز و امروز 26 و 27 آذرماه 1394 در سالن شهید قصاب نژاد برگزار گردید ساعاتی پیش به پایان رسید . این مسابقات با استقبال بسیار خوب مدارس و خانواده ها و حضور 80 کشتی گیر و برگزاری 70 کشتی به صورت تک حذفی انجام گردید که در نهایت  تیم آموزشگاهی شهید قدوسی با اقتدار تمام قهرمان شد و تیم های آموزشگاهی شقایق و آیت الله کاشانی به مقام های دوم و سوم دست یافتند . نتایج انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح ذیل می باشد.

 نتایج انفرادی:

وزن 22 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

محمد شیرازی

رسالت(الف)

دوم

مهدی دلجو

شهید قدوسی

سوم مشترک

مجتبی بازگیر

شهید فکوری

ابوالفضل درویش زاده

رسالت(ب)

 

وزن 25 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

یعقوب بابادی

رسالت

دوم

امیرعلی رضایی

استاد شهریار

سوم مشترک

میثاق چعب

شهید قدوسی

محمدرضا تقی زاده

شقایق

 

وزن 28 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

دانیال فرهادی

امام موسی کاظم(ع) الف

دوم

امین خلیفه

شهید قدوسی

سوم مشترک

میلاد ملک محمدی

امام موسی کاظم(ع) ب

مصطفی شرفی

حضرت مهدی (عج)

وزن 32 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

رحیم نظری

شهید کلاهدوز(الف)

دوم

امیرعباس عبدالی

شقایق

سوم مشترک

ابوالفضل عالی وند

آیت اله کاشانی

مجید سنگل

شهید قدوسی

 

وزن 35 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

ابوالفضل حسین زاده

آیت اله کاشانی

دوم

شادمهر جعفری منش

شقایق

سوم مشترک

پارسا صالحی

حضرت مهدی (عج)

مهدی ملک محمدی

امام موسی کاظم(ع)

 

وزن 38 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

ابوالفضل انصافی

آیت اله کاشانی

دوم

حسن عبدالهی

امام موسی کاظم(ع)

سوم مشترک

محمدرضا موسوی

سبزه میدان

ابوالفضل عباس منجزی

شقایق

 

وزن 42 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

رضا خسرج

اسدآبادی( الف)

دوم

آرین نورعلی

اسدآبادی (ب)

سوم مشترک

محمدملک محمدی

جاوید(الف)

آرمان پور طهان

جاوید(ب)

 

وزن 47 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

آرین سبزی پور

اسدآبادی(الف)

دوم

یزدان کایدانی

دکتر معین

سوم مشترک

علیرضا شادمند

اسدآبادی(ب)

ابوالفضل قائمی کیا

شهید قدوسی

 

وزن 53 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

ابوالفضل بهداروندی

شهید مرداسی

دوم

امیرحسین جلودار

امیدهای انقلاب

سوم مشترک

ابوالفضل رحیمی نژاد

شهید قدوسی

-

-

 

وزن 59 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

مهدی فردین

زرین

دوم

محمدامین قاسمی

سبزه میدان

سوم مشترک

امیرحسین کامیاب فر

شهید قدوسی

محمدمهدی بساک

جاوید

 

وزن 66 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

شایان ظاهری

سبزه میدان

دوم

دانیال مختاربند

شهید قدوسی

سوم مشترک

-

-

-

-

 

وزن 74 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

حیدر غلام صالحی

شهید قدوسی

دوم

پوریا درویش زاده

شقایق

سوم مشترک

-

-

-

-

 

وزن 85 کیلوگرم

مقام

نام و نام خانوادگی

نام مدرسه

اول

رضا پور زنگنه

شهید قدوسی

دوم

-

-

سوم مشترک

-

-

-

-

 نتایج تیمی :

نام مدرسه

امتیاز

مقام

شهید قدوسی

87

اول

شقایق

43

دوم

آیت الله کاشانی

28

سوم

 




ارسال توسط کورش شیرازی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 221
بازدید دیروز : 337
بازدید هفته : 1601
بازدید ماه : 5382
بازدید کل : 914046
تعداد مطالب : 542
تعداد نظرات : 74
تعداد آنلاین : 1


<-PollName->

<-PollItems->


Up Page